با نزدیک شدن به زمان پایان اپلای ترم پاییز 2016، پذیرش تحصیلی ترم بهار 2017 برای متقاضیان در مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری امکان پذیرش در دانشگاه های آمریکا که ارائه دهند ترم بهار هستند وجود دارد و متقاضیان می توانند برای اخذ پذیرش (اپلای) ترم بهار 2017 اقدام نمائید درضمن ددلاین ترم بهار معمولا در ابتدای ماه اکتبر می باشد که البته ممکن بعضی از دانشگاه ها زودتر از این زمان امکان پذیرش برای دانشجویان را نداشته باشند و پذیرش خود را به اتمام برسانند.

ضمنا مشاورین مجموعه به دانشجویان و متقاضیان توصیه دارند هر چه زودتر برای ترم بهار 2017 اقدام نمایند تا بر اساس سیاست دانشگاه های آمریکا که اولویت با دانشجویانی است که زودتر اقدام می کنند شانس بیشتری در اخذ پذیرش داشته باشند.

تلفن های مشاوران در قسمت تماس با ما در اختیار شما عزیزان متقاضی برای کسب اطلاعات تکمیلی می باشد. همچنین می توانید از قسمت امکان سنجی شانس خود را برای اپلای بهار 2017 به صورت رایگان بسنجید

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu