خدمات تخصصی اعزام دانشجو تخصص پزشکی از شیراز از طریق این موسسه در دسترس می باشد و شما می توانید از طریق قسمت تماس با ما، با این موسسه در تماس باشید. تمامی خدمات تخصصی اعزام دانشجو تخصص پزشکی از شیراز را می توانید از طریق این موسسه دریافت نمایید. شرایط خود را در فرم های امکان سنجی بنویسید و شماره تماس خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما بتوانند با ارزیابی رایگان شرایط شما در این مورد با شما تماس گرفته و مشاوره های تحصیلی های لازم را به صورت رایگان به شما ارائه دهند.

  • اعزام دانشجو

پرتال ارائه خدمات اعزام دانشجو مفتخر است تا شما را در اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های اروپایی و آمریکایی راهنمایی نماید تا شما بتوانید برای رشد و شکوفایی ایران نقش بسزایی داشته باشید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu