خدمات اعزام دانشجو برای مقطع لیسانس و فوق لیسانس در رشته شیمی به صورت تخصصی و فوری از طریق این مرکز به شما ارائه می شود. مهندسی شیمی دارای گرایش های فراوانی می باشد که دانشجویان برای ادامه تحصیل می توانند یکی از آن ها را انتخاب نمایند. برای اینکه در بهترین دانشگاه های جهان بتوانید تحصیل نمایید می توانید از خدمات تخصصی این پرتال برای اعزام دانشجو استفاده نمایید. این موسسه تمامی خدمات را به صورت فوری به شما عرضه می نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق قسمت مشاوره تحصیلی در مورد کشور ها و سیستم های آموزشی موجود در آنها تحقیق نمایید و بعد از انتخاب مقصد، اقدام به دریافت پذیرش کنید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu