برای دریافت شرایط اعزام دانشجو به صورت متاهلی می توانید به قسمت امکان سنجی رایگان مراجعه کنید و انجام فوری این کار را به مشاوران ما بسپارید. شرایط اعزام دانشجو در این سایت وجود دارد ولی اگر می خواهید به صورت متاهلی این کار را انجام دهید می توانید از مشاوران و کارشناسان این موسسه استفاده نمایید. برای شروع می توانید بعد از اینکه در مورد کشور ها و سیستم های آموزشی و هزینه زندگی در قسمت مشاوره تحصیلی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمودید و انتخاب خود را انجام دهید و برای دریافت مشاوره رایگان از قسمت تماس با ما استفاده نمایید.

  • اعزام دانشجو

اعزام دانشجو برای ادامه تحصیل به خارج کشور تخصص ماست، برای اینکه از این خدمات استفاده نمایید می توانید با استفاده از فرم های امکان سنجی می توانید اقدام نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu