موسسه ما، پرونده های مربوط به اعزام دانشجو در مقاطع مختلف را برای شما از شیراز پذیرش می کند، اعزام دانشجو به کشور های اروپایی و آمریکایی تخصص این مرکز می باشد. اعزام دانشجو تخصص ماست. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی از بهترین کشور های اروپایی و یا ایالات متحده آمریکا می توانید از شیراز با ما تماس بگیرید. این کار را برای شما در اسرع وقت انجام می دهیم. برای شروع پروسه خود می توانید از طریق مشاوره های تحصیلی در مورد کشور ها و سیستم های آموزشی موجود اطلاعات کسب نمایید و بعد از این که تصمیم خود را اتخاذ نمودید می توانید فرم های امکان سنجی را به صورت رایگان تکمیل نمایید.

  • اعزام دانشجو

این افتخار را داریم که با اعزام دانشجو به کشور های خارجی، سهم کوچکی در رشد و پیشرفت علم و دانش در میهن عزیزمان ایران داشته باشیم.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu