با استفاده از خدمات سایت اعزام دانشجو می توانید از تمامی خدمات اعزام دانشجو به آمریکا و کانادا بدون دریافت مدرک تافل به صورت تضمینی اقدام نمایید. تمامی دانشجویانی که می خواهند برای ادامه تحصیل به کشور های کانادا یا آمریکا باید مدرک تافل اخذ نمایند. برای این که بدون دریافت مدرک زبان تافل برای ادامه تحصیل به این کشور ها مراجعه نمایید می توانید از خدمات اعزام دانشجو این سایت استفاده نمایید. این کار را با استفاده از فرم های امکان سنجی آغاز نمایید و بعد از اینکه شانس خود را ارزیابی نمودید، نسبت به دریافت وقت مشاوره حضوری اقدام نمایید. استفاده از این خدمات در مراحل مقدماتی و یا مشاوره های تحصیلی به صورت کاملا رایگان و بدون هزینه می باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu