برای اطلاع از هزینه های اعزام دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از استان اصفهان می توانید با شماره های تماس این مرکز ارتباط برقرار نمایید. برای دریافت خدمات مربوط به اعزام دانشجو در مقطع ارشد از اصفهان می توانید با شماره های تماس ما ارتباط برقرار نمایید، این کار را از طریق فرم های امکان سنجی نیز می توانید به صورت رایگان شروع کنید. هزینه این کار بسیار مناسب می باشد و ما می توانیم بسیاری از مراحل را به صورت تضمینی برای شما انجام دهیم.

  • اعزام دانشجو

از خدمات ارائه شده تخصصی توسط این موسسه، اعزام دانشجو به خارج از کشور می باشد. تحصیل در خارج از کشور می تواند یکی از بهترین راه های ورود به بازار کار باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر به قسمت مشاوره تحصیلی مراجعه نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu