شما می توانید با استفاده از خدمات اعزام دانشجو، برای دریافت پذیرش در مقطع phd با هزینه ای بسیار مناسب اقدام نمایید. این کار را برای شما به صورت فوری انجام می دهیم. برای استفاده از خدمات اعزام دانشجو در مقطع phd می توانید از طریق این موسسه اقدام نمایید. این پروسه را می توانید از طریق اینترنتی و با پر کردن فرم های امکان سنجی آغاز نمایید. این کار به شما امکان می دهد تا کارشناسان ما پس از ارزیابی شانس شما برای ارائه انواع خدمات با شما تماس حاصل نمایند. Phd مهم ترین مقطع تحصیلی می باشد که مهم ترین دوران تحصیلی شما هم هست. برای اینکه این دوره را با موفقیت و با بهترین شرایط پشت سر بگذارید می توانید به کشور های خارجی برای ادامه تحصیل مراجعه نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu