یکی از شرایط اعزام دانشجو مدیریت بازرگانی، اپلای از دانشگاه های خارج از کشور می باشد. مشاوره های حضوری برای عزیزانی که از اصفهان قصد انجام این کار را دارند رایگان می باشد. شرایط اپلای مدیریت بازرگانی در همین سایت موجود می باشد. افرادی که از اصفهان قصد انجام این کار را دارند میتوانند با مراجعه به قسمت مشاوره تحصیلی اقدام به انتخاب کشور مقصد خود بنمایند و بعد از اینکه در این مورد اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمودند می توانند با پر کردن فرم های امکان سنجی شانس خود را در انجام این کار به صورت رایگان ارزیابی کنند. اپلای مدیریت بازرگانی در دانشگاه های مختلف معتبر می توان به شما برای ورود به بازار کار کمک شایانی نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن ما، تماس حاصل فرمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu