برای اپلای با معدل پایین از تهران، با این موسسه از طریق اینترنتی یا تلفنی و از تهران به صورت حضوری ارتباط برقرار نمایید و یا تماس بگیرید. این موسسه، بهترین انتخاب برای افرادی می باشد که بامعدل پایین، می خواهند برای اپلای در دانشگاه های خارج کشور اقدام نمایند. برای دریافت مشاوره های تحصیلی رایگان از تهران می توانید با شماره های تماس ما، ارتباط برقرار نمایید و یا برای ارزیابی شانس خود، اقدام به تکمیل فرم های امکان سنجی نمایید. تمامی این خدمات بدون هزینه می باشند.

  • اپلای معدل پایین

آیا می دانستید بسیاری از دانشمندانی که امروزه بسیار موفق می باشند روزی در دبیرستان های خود معدل پایین کسب می نمودند؟ این افراد با تغییر سیستم آموزشی و استعدادیابی های اصولی توانستند ذهن خود را در راهی که در آن می توانستند موفق باشند به کار گیرند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu