با مراجعه به قسمت فرم های امکان سنجی سایت، از خدمات تخصصی این موسسه برای اپلای دانشجو از دانشگاه های امریکا از اصفهان بهره مند شوید. سایت تخصصی اعزام دانشجو و موسسه مرتبط با آن، می تواند به شما برای دریافت اپلای از دانشگاه های امریکا به صورت فوری اقدام نماید. این کار را می توانید از طریق اینترنتی با پر کردن فرم های امکان سنجی آغاز نمایید. استفاده از خدمات این موسسه برای افرادی که دانشجو می باشند و برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر می خواهند از کشور خارج شوند بسیار مناسب می باشد.

  • اپلای امریکا

دریافت اپلای از دانشگاه های امریکا بسیار برای رشد سطح علمی شما مناسب می باشد. این کار همچنین می تواند به شما برای ورود به بازار کار کمک شایانی نماید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu