یکی از خدمات ارائه شده توسط این سایت، انجام اپلای از دانشگاه های معتبر ایالات متحده آمریکا می باشد. شما می توانید از تهران برای دریافت وقت مشاوره تحصیلی رایگان به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید. برای انجام اپلای از دانشگاه های آمریکا در تهران می توانید از طریق این سایت خدمات مورد نظر را دریافت نمایید. می توانید با اعتماد کامل، تمامی کار های مورد نیاز اپلای را به متخصصان و مشاوران این موسسه بسپارید. برای شروع به قسمت تحصیل در آمریکا مراجعه کنید و بعد از اولویت بندی ایالت های مورد نیاز خود از طریق قسمت تماس با ما مشاوره رایگان انجام دهید و یا اگر در زمان انتخاب ایالت ها دچار مشکل شدید می توانید از طریق پر کردن فرم امکان سنجی، با استفاده از مشورت های کارشناسان طبق اطلاعات خودتان از پیشنهاد های آنان استفاده نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu