آمریکا تخصص ماست! برای دریافت شرایط اپلای از دانشگاه های این کشور به صورت فوری می توانید با مشاوران و کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار نمایید. برای شروع پروسه اپلای از دانشگاه های آمریکا به صورت فوری از قسمت مشاوره تحصیلی، شرایط را مطالعه کنید و بعد از اینکه در مورد ایالت های مورد نظر خود را اولویت بندی نمودید، شانس خود را با پر کردن فرم های امکان سنجی به صورت رایگان ارزیابی نموده و سپس انجام این کار را به صورت فوری به کارشناسان ما بسپارید.

  • اپلای دانشگاه های آمریکا

آمریکا بزرگترین جامعه دانشجویی جهان را دارد، بسیاری از این دانشجویان بین المللی هستند و برای ورود به خاک آمریکا برای ادامه تحصیل، باید از دانشگاه های آمریکا اپلای دریافت نمایند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu