با استفاده از خدمات این سایت، می توانید برای انجام اپلای دانشگاه های خارج کشور به صورت تضمینی اقدام نمایید. برای شروع پروسه نیز می توانید از خدمات مشاوره حضوری رایگان استفاده نمایید. اپلای از دانشگاه های معتبر خارج کشور دارای قوانین و ضوابط خاصی است که شما می توانید از طریق این سایت با آن ها آشنایی پیدا کنید. مشاوران و کارشناسان این مرکز نیز می توانند این کار را برای شما به صورت تضمینی انجام دهند، برای دریافت اطلاعات بیشتر، با ما تماس حاصل فرمایید و یا برای ارزیابی شرایط خود، فرم های امکان سنجی را به صورت رایگان تکمیل نمایید.

  • اپلای

دریافت اپلای اولین قدم برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشد. این کار به منزله مجوز تحصیل در یک دانشگاه است و شما می توانید با استفاده از خدمات این سایت، این کار را به صورت تضمینی انجام دهید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu