با در نظر گرفتن شرایط بورسیه تحصیلی ایتالیا و امکان سنجی مناسب در تهران می توانید از بورسیه های متفاوت دانشگاه ها استفاده کرده و تحصیلی آسوده تر را دنبال نمایید. متقاضیان مجرد که با خانواده زندگی میکنند در نظر داشته باشند که برای اخذ بورسیه ایتالیا ترجمۀ تمامی صفحات شناسنامه پدر و یا سرپرست خانواده ترجمه شده به زبان ایتالیایی و به تایید وزارت امورخارجه و دادگستری و سفارت ایتالیا حتما رسیده باشد. در خصوص متقاضیان متاهل باید شناسنامه خود متقاضی با شرایط مشابه را ترجمه نمایند. از جمله مدارک دیگری که برای اخذ بورسیه نیاز است ترجمه اجاره نامه منزل در صورت مستاجر بودن و یا سند ملکی در صورت مالک بودن می باشد. ترجمه میزان درآمد سالیانه خانواده یا شخص نیز در صورت فیش حقوقی و یا اگر شاغل در اداره ای نیست به صورت پرینت ماهیانه بانکی بایستی ترجمه و تایید دادگستری شده باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu