برای دریافت بورسیه تحصیلی اروپا به صورت فوری می توانید از طریق سایت ها و شرکت های اعزام دانشجو به خارج از کشور اقدام نمایید. این مراکز شما را راهنمایی خواهند کرد. دریافت بورسیه تحصیلی از اروپا یکی از تخصصی ترین کار های اخذ ویزا می باشد. برای این که در این پروسه شما از راهنمایی های مورد لزوم بهره مند شوید، می توانید از طریق اینترنتی با سایت های انجام دهنده این خدمات آشنایی پیدا کنید. این مراکز شما را در حین دریافت ویزای تحصیلی اروپا همراهی خواهند کرد. اروپا یکی از برترین و معتبر ترین مراکز جهان از لحاظ تحصیلی و بورسیه می باشد. برای دریافت ویزا به صورت بورسیه، دانشگاه های این قاره دارای استاندارد ها و شرایط زیادی می باشد، گذراندن این مراحل برای بسیاری از افراد کاری سخت می باشد. برای انجام این کار می توانید از طریق شرکت های اعزام دانشجو اقدام نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu