برای دریافت بورسیه تحصیلی آلمان می توانید از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام نمایید. انجام این کار از طریق این مرکز به صورت تضمینی می باشد. موسسات زیادی برای بورسیه تحصیلی آلمان می توانند شما را کمک کنند، تفاوت مرکز ما انجام این کار به صورت تضمینی می باشد. برای اینکه این کار را انجام دهید، می توانید از طریق مشاوره تحصیلی و قسمت تماس با ما اقدام نمایید. این کار می تواند برای شما بسیار مناسب تر باشد. به این منظور می توانید از طریق فرم های امکان سنجی موجود در همین سایت اقدام نمایید. مشاوران موجود در این مرکز می توانند شما را راهنمایی نمایند.

  • بورسیه تحصیلی آلمان

آلمان یکی از بهترین کشور های جهان از لحاظ مراکز آموزشی می باشد. بسیاری از این مراکز با واحد های صنعتی آلمان همکاری می کنند که این مسئله می تواند در زندگی آینده شما بسیار تاثیرگذار باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu