برای تحصیل در کشور آلمان نیاز به دریافت بورسیه تحصیلی این کشور را دارید. برای دریافت شرایط و مدارک مورد نیاز در تهران می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید. برای دریافت شرایط بورسیه تحصیلی کشور آلمان در تهران می توانید با مراجعه به قسمت مشاوره تحصیلی، در مورد این کشور اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. استفاده از مشاوره های تحصیلی رایگان می تواند کمک بزرگی را به شما برساند.

  • بورسیه تحصیلی آلمان

آلمان یکی از بهترین و صنعتی ترین کشور های عضو اتحادیه اروپا می باشد. این کشور از دانشگاه هایی بهره می برد که با این واحد های صنعتی در ارتباط می باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه تحصیلی آلمان می توانید با مراجع به قسمت فرم های امکان سنجی با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu