برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا و کانادا بدون دریافت مدرک تافل در تهران به پایگاه اطلاع رسانی ما در همین وب سایت و یا قسمت فرم های امکان سنجی مراجعه نمایید. با مراجعه به بخش های مختلف پایگاه اعزام دانشجو که در حال حاضر از آن دیدن می فرمایید، می توانید از شرایط بورسیه تحصیلی بدون تافل آگاهی پیدا کنید و یا با دفتر این موسسه در تهران ارتباط برقرار نمایید. این کار را به متخصصان ما بسپارید و در این راه از راهنمایی ها و مشورت های متخصصان ما استفاده نمایید.

  • بورسیه تحصیلی

یکی از بهترین مواردی که دانشجویان برای اعزام به خارج از کشور به دنبال آن هستند، استفاده از خدمات بورسیه تحصیلی می باشد. برای دریافت خدمات مربوط به این روند می توانید از طریق اینترنتی فرم های امکان سنجی رایگان را تکمیل نمایید و بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu