شما اگر در اصفهان هستید می توانید از طریق همین سایت برای دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا نوبت مشاوره رایگان دریافت نمایید. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. بورسیه تحصیلی آمریکا را می توانید از طریق موسساتی که در این مورد فعالیت انجام می دهند دریافت نمایید. همچنین به صورت بسیار راحت تر و ارزان تر می توانید از مشاورین و کارشناسان سایت ما استفاده نمایید. این کار را از طریق پر کردن فرم های ارزیابی آغاز نمایید. استفاده از این روش می تواند کارشناسان ما را در جریان تحصیل شما بگذارد و آن ها بعد از ارزیابی کردن شرایط، با شما تماس خواهند گرفت.

  • بورسیه تحصیلی آمریکا

آمریکا یکی از بزرگترین و بهترین کشور های جهان در زمینه آموزش می باشد. برای اینکه از خدمات این کشور برای آموزش استفاده نمایید می توانید از طریق این سایت اقدام به دریافت بورسیه تحصیلی کنید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu