ایتالیا یکی از کشور های مورد تخصص ماست. برای دریافت بورسیه تحصیلی این کشور در شهر شیراز می توانید از طریق اینترنتی با این مرکز ارتباط برقرار نمایید. برای ادامه تحصیل در مقاطع بالا تر از دیپلم، می توانید کشور مدیترانه ای و زیبا با غذا های خوشمزه ایتالیا را انتخاب نمایید. سطح علمی دانشگاه های این کشور در سطح بسیار بالایی قرار دارد، برای اینکه از این امکانات از شیراز می توانید از طریق اینترنتی با این مرکز ارتباط برقرار نمایید و بعد از پر کردن فرم های امکان سنجی، شرایط ادامه تحصیلی شخص خودتان را ارزیابی نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

  • بورسیه تحصیلی ایتالیا

ایتالیا یکی از بهترین کشور ها در آموزش به زبان انگلیسی می باشد. زبان آموزشی بالاتر از لیسانس آن دارد به سمت انگلیسی پیش می رود و شما می توانید از طریق این موسسه بورسیه تحصیلی دریافت نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu