راهنمای بورسیه تحصیلی امریکا را در قسمت این کشور موجود در سایت مطالعه نمایید و این پروسه را به صورت تضمینی با مشارکت موسسه ما آغاز نمایید. امریکا، سومین کشور بزرگ جهان با جغرافیایی خیره کننده، این کشور یکی از بهترین سیستم های آموزشی را در جهان دارد و بزرگترین جامعه دانشجویی را در سطح بین المللی پذیرش می کند. برای ادامه تحصیل در این کشور و استفاده از خدمات ارائه شده بهترین دانشگاه های جهان باید از طریق راهنمای این سایت بورسیه تحصیلی را دریافت نمایید. مراحل دریافت را نیز می توانید به صورت تضمینی به این شرکت بسپارید و از پشتیبانی بهترین متخصصین ما استفاده نمایید.

  • بورسیه تحصیلی امریکا

ام آی تی، هاروارد و استنفورد، سه دانشگاه برتر جهان در امریکا قرار دارند. سطح علمی دانشگاه های این کشور از حد انتظارات یک دانشجو بسیار بیشتر است و می تواند آینده شغلی شما را نیز تامین نماید. استفاده از خدمات بورسیه تحصیلی این کشور اولین قدم برای ادامه تحصیل می باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu