با استفاده از همین پایگاه و موسسه وابسته آن می توانید شرایط دریافت ویزا تحصیلی بدون تافل را در شهر اصفهان بررسی نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. برای تحصیل در کشور های کانادا . ایالات متحده آمریکا نیاز به مدرک زبان تافل برای اخذ ویزا و پذیرش را دارید. شما می توانید با استفاده از کارشناسان این پایگاه در اصفهان برای دریافت ویزای تحصیلی بدون مدرک تافل اقدام نمایید. این کار را می توانید از طریق فرم های امکان سنجی رایگان انجام دهید و بعد از اینکه در این مورد اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمودید، نسبت به دریافت نوبت مشاوره رایگان اقدام نمایید و پروسه را با راهنمایی و پشتیبانی کارشناسان ما با ده ها پرونده موفق در کارنامه خود آغاز کنید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu