برای دریافت ویزا تحصیلی ایتالیا به صورت رایگان از مشاوره های تحصیلی این پایگاه استفاده نمایید و پروسه خود را با دریافت وقت مشاوره تحصیلی آغاز کنید. از پرچم تا فرهنگ، ایران و ایتالیا فرهنگ و رفتار هایی بسیار شبیه به هم دارند. این کشور عضو اتحادیه اروپا یکی از بهترین سیستم های آموزشی جهان را دارد. برای اینکه در این کشور تحصیل نمایید باید ابتدا پذیرش و ویزا تحصیلی دریافت کنید. برای شروع پروسه به صورت رایگان می توانید بعد از اینکه در مورد این کشور اطلاعات بیشتری را دریافت نمودید، از طریق فرم های امکان سنجی شانس خود را ارزیابی نمایید و تمامی این مراحل را زیر نظر و تحت حمایت کارشناسان خبره ما به صورت رایگان انجام دهید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu