شرایط ویزا تحصیلی آمریکا را می توانید در اصفهان از طریق دریافت نوبت مشاوره رایگان مطلع شوید. برای این کار می توانید به قسمت تماس با ما یا فرم های امکان سنجی مراجعه نمایید. یکی از مهم ترین شرایط دریافت ویزا تحصیلی آمریکا، دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور می باشد که شما می توانید از طریق موسسه ما در اصفهان برای دریافت پذیرش و ویزا اقدام نمایید. به این منظور می توانید از طریق پرتال ما با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نموده و بعد از اینکه اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمودید، می توانید امکان تحصیل خود را در این کشور ارزیابی نمایید.

  • آمریکا

یکی از بزرگترین کشور های جهان می باشد که دارای جغرافیای بسیار متنوع است. بزرگترین جمعیت دانشجوی جهان را دارد و یکی از مهم ترین کشور های تحصیلی می باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu