ویزا تحصیلی انگلیس را می توانید با استفاده از راهنمای تحصیلی ما دریافت نمایید. این خدمات توسط موسسه ما به صورت تضمینی انجام می شود. برای دریافت ویزا تحصیلی انگلیس باید از این کشور پذیرش تحصیلی داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق قسمت تماس با ما، با این موسسه ارتباط برقرار نموده و بعد از دریافت اطلاعات بیشتر نیز با مشاوران حرفه ای ما قرار ملاقات رایگان بگذارید. این کارشناسان این خدمات را به صورت رایگان به شما ارائه خواهند داد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این کشور از طریق مشاوره تحصیلی بیشتر در مورد سیستم آموزشی فرهنگی و هزینه ها اطلاع کسب نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu