برای دریافت اطلاعات اخذ ویزا تحصیلی از خارج کشور می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید و یا اگر در تهران هستید، با شماره های ما تماس حاصل نمایید. استفاده از شرایط ویزای تحصیلی می تواند امکانی مناسب برای تحصیل در کشور های پیشرفته با سیستم های آموزشی فوق استاندارد و با سطح علمی بالا را برای شما فراهم آورد. برای این کار می توانید از طریق قسمت مشاوره تحصیلی با توجه به سیستم های آموزشی و علایق خود، کشور مقصد را انتخاب نمایید و اگر در تهران هستید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و یا از طریق اینترنتی فرم های امکان سنجی را برای ارزیابی شرایط شما به صورت رایگان پر کنید.

  • ویزای تحصیلی

فرهنگ ها و کشور های گوناگون را تجربه کنید، از تحصیل لذت ببرید و سطح علمی خود را تا سطح بسیار زیادی افزایش دهید، برای این کار می توانید از دانشگاه های مطرح اروپا و آمریکا پذیرش و سپس از طریق این موسسه ویزای تحصیلی دریافت نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu