پس از دریافت پذیرش از یکی از دانشگاه های سوئد، می توانید برای دریافت ویزای تحصیلی سوئد اقدام نمایید. راهنمای این کار را از طریق مشاورین تحصیلی ما دریافت نمایید. با استفاده از ویزای تحصیلی سوئد می توانید تحت شرایط خاصی در حین تحصیل به تمامی کشور های اتحادیه اروپا مسافرت کنید. از قاره سبز دیدن کنید و در عین حال از تمامی امکانات تحصیلی در این کشور استفاده نمایید. این کار را از طریق راهنمای تحصیلی ما می توانید انجام دهید و پرونده تحصیل خود در این کشور را به صورت کاملا تضمینی به موسسه ما بسپارید.

  • ویزای تحصیلی

برای ادامه تحصیل در بسیاری از کشور ها به دریافت این نوع از ویزا نیاز دارید. موسسه ما یکی از متخصصین مطمئن در این امر برای شما می باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu