موسسه ما بهترین راهنمای پذیرش تحصیلی اروپا در اصفهان می باشد. برای شروع پروسه فرم های امکان سنجی را به صورت رایگان تکمیل نمایید. راهنمای پذیرش تحصیلی اروپا به صورت کامل در این سایت وجود دارد، اما اگر شما در اصفهان می باشید می توانید یک وقت مشاوره تحصیلی را به صورت رایگان دریافت نمایید. استفاده از این روش می تواند برای شما بسیار در این راه کمک باشد. کارشناسان و مشاوران ما در این راه شما را راهنمایی می نمایند. تحصیل در اروپا می تواند کمک شایانی به آینده شغلی شما بکند.

  • پذیرش تحصیلی اروپا

برای دریافت پذیرش تحصیلی اروپا از طریق این موسسه می توانید اقدام نمایید. مشاوران ما می توانند این کار را برای شما با توجه به چندین پرونده موفق قبلی انجام دهند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu