برای افرادی که از تهران یا دیگر شهرستان ها قصد دریافت پذیرش تحصیلی خارحج از کشور را دارند، تمامی شرایط این کار را در سایت خود گذاشته ایم. اگر شما نیز به آینده شغلی خود اهمیت می دهید، می توانید از بهترین دانشگاه های خارج از کشور، پذیرش تحصیلی دریافت نمایید. این کار را از طریق همین سایت می توانید انجام دهید. اگر در تهران هستید برای شروع به قسمت مشاوره تحصیلی مراجعه نمایید و بعد از اینکه از شرایط موجود اطلاعات کسب نمایید. با استفاده از فرم های امکان سنجی نیز می توانید امکان دریافت پذیرش را به صورت رایگان ارزیابی نمایید.

  • پذیرش تحصیلی

دریافت پذیرش تحصیلی بهترین راه برای ادامه تحصیل می باشند. برای انجام این کار می توانید از طریق قسمت تماس با ما، مشاوره تحصیلی را دریافت نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu