برای دریافت پذیرش تحصیلی اروپا در تهران می توانید از طریق موسسات زیادی اقدام نمایید و یا برای صرفه جویی در وقت و هزینه از قسمت امکان سنجی، شرایط خود را رایگان بررسی کنید. موسسات زیادی در تهران برای دریافت پذیرش تحصیلی اروپا فعالیت می کنند ولی تفاوت ما، دریافت نمایندگی از 40 دانشگاه اروپا و آمریکایی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت مشاوره تحصیلی ما مراجعه نمایید و در مورد این کشور ها و سیستم های آموزشی اطلاعات کسب نمایید و برای ارزیابی شانس خود نیز می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

  • پذیرش تحصیلی اروپا

اروپا یکی از بهترین مراکز تحصیلی در جهان است که هر ساله تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی به این قاره برای ادامه تحصیل اعزام می شوند. برای شروع باید از یکی از دانشگاه ها پذیرش دریافت نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu