برای دریافت پذیرش تحصیلی آمریکا اگر در شیراز هستید می توانید از مشاوران تحصیلی ما در این پایگاه اینترنتی استفاده نمایید. آمریکا یکی از بهترین کشور ها برای ادامه تحصیل می باشد. ایالات متحده آمریکا تشکیل شده از 52 ایالت مختلف و از جغرافیایی بسیار متنوع بهره می برد. ادامه تحصیل در یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان می تواند برای شما بسیار خاطره ساز و مهیج باشد و در عین حال سطح علمی شما را بالاتر ببرد. برای دریافت پذیرش تحصیلی آمریکا در شیراز با مراجعه به قسمت امکان سنجی رایگان می توانید شرایط خود را ارزیابی نموده و در این راه از کارشناسان و مشاوران موسسه ما اطلاعات زیادی دریافت نمایید.

  • پذیرش تحصیلی

تقریبا تمامی کشور های جهان برای افرادی که می خواهند ادامه تحصیل کنند شرط پذیرش تحصیلی می گذارند، دریافت پذیرش تحصیلی را به کارشناسان ما بسپارید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu