برای دریافت پذیرش تحصیلی خارج از کشور، موسسات زیادی در حال فعالیت می باشند و برخی از خدمات مرکز ما برای شما رایگان و بدون هزینه خواهد بود. برای ادامه تحصیل خارج از کشور می توانید از طریق موسسات مختلفی برای دریافت پذیرش تحصیلی اقدام نمایید. این افتخار را داریم که برای افزایش سطح سواد و علم در کشورمان خدمات پذیرش تحصیلی از بهترین کشور های اروپایی و آمریکایی را به صورت رایگان و بدون هزینه برای شما انجام دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم های امکان سنجی اقدام نمایید و بعد از اینکه اطلاعات شما مورد بررسی و ارزیابی کارشناسان ما قرار گرفت، با شما برای شروع پروسه ارتباط برقرار می کنیم.

  • پذیرش تحصیلی

پذیرش تحصیلی اولین قدم برای ادامه تحصیل در کشور های پیشرفته با سیستم های آموزشی عالی می باشد که شما می توانید از طریق این مرکز دریافت نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu