آژانس تحصیلاتی بین المللی خدمات متنوعی را در زمینه اعزام دانشجو بر اساس نیاز های دانشجویان محترم برای هر کشور ارائه می نماید. از جمله این خدمات می توان به بررسی وضعیت دانشجو از لحاظ تحصیلی و میزان شانس اخذ ویزا، امکان سنجی اولیه برای پذیرش در رشته و دانشگاه های مورد نظر و ارائه توضیحات کامل برای روند پذیرش است. اخذ پذیرش تحصیلی توسط این آژانس شامل دوره های تخصصی و عمومی زبان، اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف، کمک به اخذ بورسیه و کمک هزینه تحصیلی به صورت کاملا حرفه ای می باشد. همچنین در صورت نیاز متقاضی می توانید از خدماتی نظیر رزرو وقت سفارت، مشاوره ویزا، تکمیل مدارک و فرم ها، پرداخت هزینه سفارت بهره مند شوید. مشاورین و کارشناسان مجرب و با سابقه ما خدمات بعد از پذیرش در کشور مقصد را به شما ارائه می نماید که شامل خدمات ترانسفر فرودگاهی، تسهیلات بانکی، افتتاح حساب بانکی، خدمات مخابراتی و در صورت بروز مشکلات حقوقی و قانونی مشاوره حقوقی توسط وکلای رسمی برای شما امکان پذیر است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu