این قسمت از سایت در حال بروزرسانی می باشد، از شکیبایی شما سپاس گذاریم

دانشگاه ها

دانشگاه ها سازمان های آموزشی هستند که دارای سه ویژگی اصلی : دانشکده هایی در رشته های گوناگون باشند، تسهیلاتی برای پژوهش استادان و دانشجویان داشته باشد و رتبه های آموزشی که به دانشجویان و استادان داده می شود.

دانشگاه ها بر اساس علومی که در آن ها تدریس و آموزش داده می شوند به دانشگاه های جامع و تخصصی تقسیم بندی می شوند و مدارک دانشگاهی خود را در سطوح گوناگونی از کاردنی،کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا به دانشجویان اائه می نمایند. دانشگاه ها در سراسر جهان برای تامین بودجه و سازمان دهی از جهات بسیاری گوناگون است.

در برخی کشور ها بودجه از طریق دولت تامین می شود و در بسیاری خود دانشگاه با توجه به سیستم زیر بنایی خود اقدام به در آمد زایی می کنند. سیستم پذیرش و ساختار دانشگاهی در سراسر جهان متفاوت است و بخصوص در کشور های اروپایی و آمریکایی که دانشگاه ها نقش کالج های اجتماعی را ایفا می کنند. دانشجویان یا از طریق پرداخت مبالغی پول بابت شهریه و یا از طریق آزمون و یا هر دو جذب دانشگاه می شوند.

دانشگاه های معتبر جهان با توجه به رنکینگ و رتبه بندی خود سالانه برای جذب دانشجویان مستعد وتحقیق پژوهش بودجه اختصاص می دهند و با توجه به میزان بودجه به دانشجویان بورسیه و یا کمک هزینه اختصاص می دهند که بتوانند سطح علمی و پژوهشی خود را و در نهات رتبه بندی خود را بهبود ببخشند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu