Boarding-schools

بسیاری از والدین برای رقم زدن آینده بهتر برای فرزندانشان در نظر دارن که فرزندان را به مدارس اروپایی وآمریکایی سطح بالا بفرستند تا با آمادگی و بالا رفتن سطح علمی بتوانند به دانشگاه هایمعتبر دنیا راه یابند و آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنند. مدارس شبانه روزی یکی از مکان هایی است که با توجه به این مورد که والدین نمی توانند در کشور مورد نظر حضور پیدا کنند این امکان را فراهم می آورند که با امکانات خوب رفاهی و آموزشی از دانش آموزان مراقبت کرده و آموزش های لازم را با آن ها ارائه دهند.

دانش آموزان در این مدارس در طی شبانه روز در محیط مدرسه بوده و پس از آموزش دروس می توانند فعالیت ها و آموزش های مفاوتی مانند ورزش، آموزش های هنری، آموزش های متفاوت و جذاب ، تفریح و گردش و ... را داشته باشند. در طی تحصیل در مدارس شبانه روزی دانش آموز می تواند با بالا بردن سطح علمی و همچنین دریافت آموزه های متفاوت با دانش آموزان دیگر کشور ها ارتباط داشته باشد و با فرهنگ ها و زبان های مختلف دنیا آشنایی پیدا نماید که این خود تجربه ای منحصر به فرد است و در آینده باعث رشد توانایی ها در دانش آموزان می شود.

مدارس شبانه روزی در تمامی دنیا وجود دارند که دانش آموزان تا سن 18 سالگی می توانند در این آموزشگاه ها تحصیل و زندگی نمایند. بهترین انتخاب برای دانش آموزان ایرانی که قصد تحصیل در مدارس شبانه روزی را دارند کشور های انگلستان، ولز، اسکاتلند وایرلند شمالی می باشد که ضمن ارائه خدمات به دانش آموزان بین المللی امکان اقامت را به آن ها می دهند و شانس اخذ ویزا برای دانش آموزان ایرانی در این کشور ها سیار زیاد است.

مدارس شبانه روزی در انگلستان به دو نوع دولتی و مدارس شبانه روزی خصوصی و عمومی تقسیم بندی می شوند که در مدارس شبانه روزی خصوصی و عمومی امکان تحصیل برای همه ملیت ها وجود دارد ولی در مدارس دولتی هزینه ای دریافت نمی شود و دانش آموزان خارجی در آن حق تحصیل ندارند. سیستم آموزشی مدارس شبانه روزی در انگلستان دارای سه سطح آموزش مقدماتی که برای کودکان 11 تا 13 سال می باشد.

آموزش متوسطه که در این سطح از سنین 11 تا 16 سال تحصیل می کنند و فرم ششم که مخصوص دانش آموزان 16 تا 18 سال است. کودکان زیر 7 سال امکان تحصیل در این سیستم را ندارند و حداقل سن 7 سال می باشد. با توجه به شهر، تسهیلات و امکانات ارائه شده به دانش آموزان هزینه تحصیل در هر سال متفاوت می باشد.

شما والدین محترم که قصد دارید فرزندتان در سطح بین امللی و پیشرفه بهره مند شوند می توانید با مشاورین ما در این زمینه مشاوره کرده و در نهایت بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu