56990a514cbca

پذیرش مشروط و یا پذیرش بدون مدرک زبان (آیلتس، تافل و ...) یکی از روش هایی است که باعث می شود دانشجو بدون داشتن مدرک زبان بین المللی وارد دانشگاه شود، ولی دانشجوی رسمی آن دانشگاه محسوب نمی شود و دانشجو بعد از گذراندن پیش نیاز های مربوط و یا امتحان و کسب نمره قبولی در آزمون، دانشجو رسمی می شود. دروس پیش نیاز به جز زبان می تواند دروس تخصصی باشد که در آن رشته کسب نمره حد نساب نشده باشد و باید گذرانده شود که زمان تحویل آن می تواند به بعد موکول شود. در پذیرش مشروط دانشجو به صورت آکادمیک پذیرش می شود بدین معنی که باید شروط و پیش نیاز های مورد نطر را بر آورده نماید.

برای دانشجویانی که مدرک زبان خود را با نمره قابل قبول دانشگاه دریافت نکرده اند این امکان وجود دارد که بتوانند پذیرش مشروط از دانشگاه را اخذ نمایند ولی توجه داشته باشید که در فرم ثبت نام دانشگاه در صورتی که قسمت نمره زبان است را خالی بگذارید باعث می شود که فرم شما ناقص شده و در نتیجه مورد بررسی قرار نگیرد اما ممکن است با داشتن رزومه قوی و مناسب همچنین نمرات بالا مورد قبول استادی قرار گرفته و بررسی شود. توضیحات داده شده برای دانشجویانی است که شخصا برای پذیرش اقدام می نمایند و شانس گرفتن پذیرش مشروط برای آن ها بسیار پائین خواهد بود.

در صورتی که از طریق مشاورین تحصیلی بین المللی و موسسات دارای تجربه که نمایندگی دانشگاه های معتبر را داشته باشند اقدام به اخذ پذیرش مشروط کنید می توانند در این زمینه راه گشای دانشجویان بوده و در رسیدن به هدف کمک شایانی باشند. در نظر داشته باشید که در صورت اخذ پذیرش مشروط فرد می بایستی تا زمان مشخصی مدرک زبان خود را با حد نصاب نمره تحویل دانشگاه داده و یا با گذراندن پیش نیاز تعیین ده از طرف دانشگاه و یا مصاحبه در بدو ورود کسری مدرک زبان خود را تکمیل نماید.

پیشنهاد مشاورین ما در این زمینه کسب حداقل نمره آیلتس یا تافل است که فرد بدون دغدغه بتواند اخذ پذیرش نماید و برای دریافت ویزا نیز دچار نقصی مدارک نشده و به آسانی مراحل خود را طی کنند. همچنین داشتن سطح زبان مناسب برای شخص دانشجو در موفقیت در دانشگاه مقصد و انجام امور روزه و پیدا کردن کار نیز موثر است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu