دوره تابستانی زبان

تمامی مراکز علمی و پژوهشی، دانشگاهی در تمامی دنیا دوره های بلند مدت و کوتاه مدتی برای بالا بردن سطح علمی و مهارت دانشجویان و مشاغل مختلف طرح ریزی می نمایند که متقاضیان محترم در دوره مورد نظر خود ثبت نام می کنند و در کنار تحصیل و یا کار به آن می پردازند. از جمله دوره های پر طرفدار در دنیا دوره های عمومی وتخصصی زبان هستند که با توجه به نیاز متقاضی در دوره های عمومی و تخصصی ارائه می شود. که شما عزیزان با تماس با مشاورین ما می توانید از زمان شروع، هزینه و چگومگی برگزاری این دوره ها در کشور های مختلف اطلاعات کسب نمائید.

کالج بث

دوره تنیس تابستانی در کالج بث:

دوره تنیس در کمپ های تنیس نایکی انگلستان تجربه ای فوق العاده در کمپ های شبانه روزی پسران و دختران 10 تا 17 سال در مراکز تنیس برتر انگلستان به شما پیشنهاد می دهد بازی خود را در یک محیط دوستانه و مثبت ارتقا دهید. بازیکنان قوی از نظر تاکتیکی به چالش کشیده می شوند، از لحاظ فنی و فیزیکی، بازیکنان در گرفتن دست، چرخش، حرکت، قدرت و ثبات استاد خواهند شد. نسبت مربیان به بازیکنان 1 به 6 است و بر روی عملکرد و بازخورد - از جمله تجزیه و تحلیل ویدئویی - به منظور بهبود تکنیکی کار می کنند. هر بازیکنان بر اساس سطح مهارتی خود مورد آموزش قرار می گیرد. کمپ پر از فعالیت ها برای دوستداران تنیس جدی و یا انگلیسی زبانان بومی است.

مشخصات دوره:

رده سنی: 10 - 17

تابستان: 1395 - 2016

کشور: انگلستان

مدت دوره: 7 روزه و 14 روزه

مدت اخذ پذیرش: 25 روز

جزئیات دوره: این دوره ها برای سنین 10 تا 17 سال است به استثنای دوره های تنیس و زبان تجاری آموزش زبان انگلیسی توسط بهترین اساتید انگلیسی زبان مربیان این دوره دارای مدرک و سابقه مربیگری تنیس در سطح جهانی و دارنده مدرک بین المللی ام پی سی، و سابقه بازی کردن در سطح بالای بین المللی هستند. هر بازیکنی که در این دوره شرکت خواهد کرد دارای دفترچه پیگیری پیشرفت بازیکن است که هر روز توسط مربیان یاد داشت شده و طبق آن به ورزشکار برنامه اختصاصی خواهند داد. مکان های الهام بخش با محل اقامت های بزرگ و طیف گسترده ای از سطوح تنیس در آن وجود دارد.

کیت لوازم تنیس نایکی: شامل تی شرت، شورت، جوراب

رقابت های سرگرم کننده شامل : بازی های تیمی، چالش های فردی، جوایز شخصی/تیمی که به پیشرفت ورزشکاران بسیار کمک می کند.

ترکیپ دانش آموزان بین المللی و انگلیسی در کمپ مرکز ملی و دانشگاه بث باعث می شود که فرد تجربه های منحصر بفردی را تجربه نماید.

گزینه های مواد غذایی مغذی شامل 3 وعده غذای گرم در روز گشت و گذار به یاد ماندنی وابسته به کمپ و تحت کنترل کامل مربیان مواردی همچون کیت لوازم نایکی آموزش، تمرین توسط اساتید و قهرمانان حرفه ای تنیس، محل اقامت مجلل و زیبا، بازی در محیطی کاملا حرفه ای و جذاب، استفاده از امکانات حرفه ای تنیس، ارتباط نزدیک با بزرگان تنیس، ایجاد ارتباطات جدید با نژاد های مختلف و بازیکنان دیگر کشور ها، شرایط ایده آل برای حرفه ای شدن را برای همه افرادی که در این کمپ شرکت می کنند را فراهم می آورد.

از لحاظ فنی برای شرکت در این کمپ ها هیچ سطحی خاصی مد نظر نیست و بازیکنان بر اساس سطح شان تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند، همچنین هیچ نیازی به داشتن مهارت زبان نیز نمی باشد و بازیکنان با هر سطحی از زبان انگلیسی می توانند در کمپ شرکت کنند اگرچه داشتن سطح زبان تاثیر بسزایی در کمپ شما خواهد داشت. در صورتیکه سطح زبان شما در سطح مناسبی قرار ندارد ما به شما سایر دوره های تنیس کمپ نایکی را پیشنهاد می کنیم تا علاوه بر توسعه مهارت های بازی خود بتوانید سطح زبان خود را نیز ارتقا بخشید.

برای حضور در این دوره ها اخذ ویزا بریتانیا الزامی است و حداقل زمان مورد نیاز برای انجام مراحل پذیرش و ویزا 30 روز می باشد. همچنین والدین متقاضی می بایست دارای مدارک مناسب شغلی و مالی جهت ارائه به سفارت باشند. این دوره فقط در دو کمپ مرکز ملی تنیس در لندن و دانشگاه بث برگزار می شود و در کالج بردفیلد برگزار نمی شود.

کمپ تنیس نایک

تنیس و زبان انگلیسی کمپ نایکی:

دوره تنیس و زبان انگلیسی در کمپ های نایکی برای بازیکنانی که می خواهند مهارت های زبان انگلیسی خود را در کنار تنیس بهبود دهند طراحی شده است. بهره گیری از 20 ساعت هدایت و مربیگری تنیس در هفته، بازیکنان قوی برای بهبود مهارت های موجود خود به چالش کشیده خواهند شد، در حالی که بازیکنان پیشرفت در کلیدهای استقامت، گرفتن دست، چرخش، حرکت، قدرت و قوام یاد خواهند گرفت. معلمان ما دانش آموزان غوطه ور در یک محیط انگلیسی زبان، تحت یک برنامه به زبان های ورزشی متمرکز با آموزش زبان انگلیسی 12.5 ساعت در هفته قرار می گیرند. دانش آموزان بر اساس سن و توانایی گروه بندی خواهند شد، طی یک آزمون ورودی. بر اساس محتوای موفق و مدل زبان مجتمع آموزش، درس شامل پروژه های مربوط به گشت و گذار در کمپ، که در آن خواندن و نوشتن تمرین داده خواهد شد. هر دانش آموز با ارزیابی خصوصی معلم خود و با مشاوره در مورد چگونگی ارتقا بیشتر مهارت های زبان انگلیسی خود همراه با گواهی مهارت زبان انگلیسی خود از CMT با یک مهارت زبان انگلیسی قابل درک، کمپ را ترک می کند.

مشخصات دوره:

رده سنی: 10 - 17

تابستان: 1395 - 2016

کشور: انگلستان

مدت دوره: 7 روزه و 14

روزه مدت اخذ پذیرش: 25 روز

جزئیات: این دوره ها برای سنین 10 تا 17 سال است به استثنای دوره های تنیس و زبان تجاری آموزش زبان انگلیسی توسط بهترین اساتید انگلیسی زبان مربیان این دوره دارای مدرک و سابقه مربیگری تنیس در سطح جهانی و دارنده مدرک بین المللی ام پی سی، و سابقه بازی کردن در سطح بالای بین المللی هستند.

هر بازیکنی که در این دوره شرکت خواهد کرد دارای دفترچه پیگیری پیشرفت بازیکن است که هر روز توسط مربیان یاد داشت شده و طبق آن به ورزشکار برنامه اختصاصی خواهند داد. مکان های الهام بخش با محل اقامت های بزرگ و طیف گسترده ای از سطوح تنیس در آن وجود دارد.

کیت لوازم تنیس نایکی: شامل تی شرت، شورت، جوراب

رقابت های سرگرم کننده شامل : بازی های تیمی، چالش های فردی،

جوایز شخصی/تیمی که به پیشرفت ورزشکاران بسیار کمک می کند. ترکیپ دانش آموزان بین المللی و انگلیسی در کمپ مرکز ملی و دانشگاه بث باعث می شود که فرد تجربه های منحصر بفردی را تجربه نماید. گزینه های مواد غذایی مغذی شامل 3 وعده غذای گرم در روز گشت و گذار به یاد ماندنی وابسته به کمپ و تحت کنترل کامل مربیان به هر بازیکن یک کیت نایکی شامل پیراهن، شورت/دامن و لوازم نایکی هدیه می شود.

برای حضور در این دوره ها اخذ ویزا بریتانیا الزامی است و حداقل زمان مورد نیاز برای انجام مراحل پذیرش و ویزا 30 روز می باشد. همچنین والدین متقاضی می بایست دارای مدارک مناسب شغلی و مالی جهت ارائه به سفارت باشند. این دوره فقط در دو کمپ مرکز ملی تنیس در لندن و دانشگاه بث برگزار می شود و در کالج بردفیلد برگزار نمی شود.

کمپ تنیس نایک

دوره تنیس و زبان بازرگانی در کمپ نایکی:

کمپ تنیس و زبان و مکاتبات بازرگانی نایکی برای دانشجویان بین المللی با سطح زبان متوسط معادل B1 و یا بالاتر و برای انگلیسی زبانان بومی که به دنبال توسعه مهارت های خود در ارتباطات و بازرگانی هستند مناسب است. دانش آموزان از 30 ساعت هدایت و مربیگری تنیس و 5.5 ساعت از زبان بازرگانی در هر هفته بهره مند می شوند. به سرپرستی معلمان با تجربه در انتقال زبان بازرگانی انگلیسی که در این کلاس ها ذهن پویایی با مبانی مورد نیاز رقابت در بازار کار بین المللی در آینده را فراهم خواهند کرد. دانش آموزان چگونگی تجزیه و تحلیل مشکلات و ایجاد راه حل، تدوین و فرمول بیان ایده های تجاری و ارائه سخنرانی های موثر را از طریق مطالعه یک سری نمونه های مطالعاتی تجاری فرا می گیرند. برنامه درسی ما به دانش آموزان کمک می کند تا برای امتحانات تخصصی، مانند زبان بازرگانی انگلیسی دانشگاه کمبریج و امتحانات عمومی آماده شده، که در این امتحانات، نیاز به ارائه اطلاعات و نظرات واضح و با اعتماد به نفس بوده که نشانه هایی از موفقیت است.

مشخصات دوره:

رده سنی: 14 - 17

تابستان: 1395 - 2016

کشور: انگلستان

مدت دوره: 7 روزه و 14 روزه

مدت اخذ پذیرش: 25 روز

جزئیات: از طریق یک برنامه آموزشی مبتنی بر پروژه، دانش آموزان مهارت های تجاری و مهارت های ارتباطی کلیدی مورد نیاز در جهان حرفه ای امروز را توسعه می دهند. دانش آموزان از طریق تجزیه و تحلیل مسائل و ارائه ایده های خود بر روی یک سری از مشکلات مرتبط با تجارت کار خواهند کرد. دانش آموزان 30 ساعت تنیس در هفته و همچنین شش ساعت زبان و مکاتبات تجاری در هفته خواهند داشت. این دوره ها برای سنین 10 تا 17 سال است به استثنای دوره های تنیس و زبان تجاری آموزش زبان انگلیسی توسط بهترین اساتید انگلیسی زبان مربیان این دوره دارای مدرک و سابقه مربیگری تنیس در سطح جهانی و دارنده مدرک بین المللی ام پی سی، و سابقه بازی کردن در سطح بالای بین المللی هستند. هر بازیکنی که در این دوره شرکت خواهد کرد دارای دفترچه پیگیری پیشرفت بازیکن است که هر روز توسط مربیان یاد داشت شده و طبق آن به ورزشکار برنامه اختصاصی خواهند داد. مکانهای الهام بخش با محل اقامت های بزرگ و طیف گسترده ای از سطوح تنیس در آن وجود دارد.

کیت لوازم تنیس نایکی: شامل تی شرت، شورت، جوراب رقابت های سرگرم کننده شامل : بازی های تیمی، چالش های فردی، جوایز شخصی/تیمی که به پیشرفت ورزشکاران بسیار کمک می کند. ترکیپ دانش آموزان بین المللی و انگلیسی در کمپ مرکز ملی و دانشگاه بث باعث می شود که فرد تجربه های منحصر بفردی را تجربه نماید. گزینه های مواد غذایی مغذی شامل 3 وعده غذای گرم در روز گشت و گذار به یاد ماندنی وابسته به کمپ و تحت کنترل کامل مربیان به هر بازیکن یک کیت نایکی شامل پیراهن، شورت/دامن و لوازم نایکی هدیه می شود. به عنوان پیش نیاز از لحاظ فنی هیچ سطحی خاصی مد نظر نیست و بازیکنان بر اساس سطحشان تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند ولی حداقل داشتن مهارت زبان در سطح متوسط B1 الزامی است و بازیکنان با سطوح پایین تر در زبان انگلیسی نمی توانند در این دوره شرکت کنند.

برای حضور در این دوره ها اخذ ویزا بریتانیا الزامی است و حداقل زمان مورد نیاز برای انجام مراحل پذیرش و ویزا 30 روز می باشد. همچنین والدین متقاضی می بایست دارای مدارک مناسب شغلی و مالی جهت ارائه به سفارت باشند. این دوره فقط در دو کمپ مرکز ملی تنیس در لندن و دانشگاه بث برگزار می شود و در کالج بردفیلد برگزار نمی شود.

دوره زبان انگلیسی کالج های کینگز سامر:

دوره های تابستانه زبان انگلیسی کینگز سامر یک دوره کاملا فراگیر به طور خاص برای کودکان 10-17 ساله طراحی شده است. این دوره زبان انگلیسی در حالی که طیف گسترده ای از ورزش، فعالیت ها و گشت و گذار را ارائه می دهد که باعث می شود دانش آموزان لذت برده و همچنین سطح زبان آنان را بهبود می بخشد. دانش آموزان همچنین شانس پیدا کردن دوستان جدید از سراسر جهان، و تجربه فرهنگ های جدید در محیطی امن و دانشگاهی را خواهند داشت.

مشخصات دوره:

رده سنی: 10 - 17

تابستان: 1395 - 2016

کشور: انگلستان و ایالات متحده آمریکا

مدت دوره: 1 تا 4 هفته

مدت اخذ پذیرش: 25 روز

جزئیات:

تعداد حداکثر: 15 نفر در هر کلاس

حداقل سطح: مبتدی

دوره شامل موارد زیر است:

15 ساعت درس انگلیسی در هفته ورزش و برنامه فعالیت های جانبی، با انتخاب حداقل 2-3 فعالیت در هر جلسه بصورت روزانه برنامه فعالیت های عصر 2-3 برنامه گشت و گذار تفریحی در هفته محل اقامت و غذای کامل آزمون تعیین سطح و آزمون بررسی میزان پیشرفت به طور منظم برنامه خوش آمدید نظارت 24 ساعته توسط مربیان کمپ گواهی پایان دوره، دسترسی به اینترنت، سرویس رختشویی هفتگی برای دانش آموزان با اقامت 3 هفته یا بیشتر، سرویس بانک

مزایا: نسبت پرسنل به دانش آموزان 1 به 10 نظارت 24 ساعته توسط پرسنل آموزش دیده در تمام کمپ ها، 15 ساعت آموزش زبان انگلیسی در هفته در کلاس های بین المللی وجود دارد. فرزند شما در بدو ورود تست شده و در کلاس مناسب برای سن خود و بر اساس توانایی انگلیسی قرار می گیرد. به جهت یادگیری و لذت بیشتر دروس اغلب شامل بازی ها، آهنگ ها، کار گروهی، فیلم ها، پروژه ها و کار نشریه می باشد.

آزمون پیشرفت به طور منظم در طول دوره وجود دارد، و در پایان فرزند شما یک گواهی به مناسبت پیشرفت های یادگیری خود را دریافت خواهد کرد

ورزش و فعالیت ها : برنامه کامل بازی های ورزشی سازمان یافته و فعالیت جانبی (در طول روز و شب)، عمدتا در محوطه دانشگاه، با امکان انتخاب حداقل 2 تا 3 فعالیت در هر جلسه

گشت و گذارهای تفریحی: گشت و گذارهای تفریحی براساس کمپ متفاوت می باشد لطفا برای آگاهی از برنامه های گردشی به صفحه کمپ مورد نظر خود مراجعه کنید.

کالج برایتون

دوره زبان انگلیسی کالج برایتون:

 

دوره های زبان کالج براتون دارای انعطاف پذیری مناسبی است و برای خانواده هایی که بصورت خانوادگی تمایل به حضور در کلاس های زبان را دارند پیشنهاد می شود.

مشخصات:

رده سنی: 5 تا 35

تابستان: 2016 - 1395

کشور: انگلستان

شهر: برایتون

مدت دوره: 4 هفته

مدت اخذ پذیرش: 25 روز

کالج لسترتایگرز

دوره راگبی و زبان انگلیسی در لستر تایگرز:

دوره راگبی در کمپ لستر تایگرز یک موقعیت عالی برای تجربه چگونگی تبدیل شدن به یک بازیکن نخبه در آکادمی تایگرز خواهد بود. برنامه آموزشی برای بالابردن تواناییها، درک بازی، بازی تیمی و ترقی طولانی مدت درکار، تمرکز می کند. بهره گیری از آموزش ساختاری، بازی ها و موقعیت آموزش در مقابل مربیان و تیم های دیگر کمک می کند تا بازیکنان به سر حد توانایی های خود برسند. در آخر کمپ هر بازیکن یک برنامه فردی نوشته شده توسط مربیان، که نشان دهنده پیشرفت های تکمیلی است دریافت خواهد کرد.

این کمپ ها طراحی شده اند تا بازیکنان را بر پایه 4 هسته اصلی شامل گرفتن و پاس دادن، تکل زدن، حمایت و فرار کردن و جدا شدن که توسط آکادمی تایگرز خلاصه شده است ترقی دهند. در هر جلسه روی یکی از این مهارت های اصلی تمرکز خواهد شد، که با بازی های گروهی به اوج خود خواهد رسید. همچنین بازیکنان از سمینارهای نوبت عصر و گفتگو در موضوع های مرتبط با راگبی مثل: آنالیز بازی، رژیم غذایی و تغذیه، تاکتیک ها، مدیریت آسیب شناسی، نظم و سازماندهی و رهبری بهره مند خواهند شد.

به هر بازیکن یک بسته لوازم تایگرز تعلق خواهد گرفت که بازیکنان ملزم به آوردن محافظ لثه خود می باشند. از جمله مزایای این کمپ این است که مدل شتاب دهنده زبان انگلیسی مراکز تایگرز روی فواید تدریس انگلیسی در محیط ورزشی تمرکز می کند. دانش آموزان از 25 ساعت آموزش زبان انگلیسی بهرمند خواهند شد مدرسان زبان مجرب در سطح بومی به دانش آموزان انگیزه می دهند. نسبت اساتید به دانش آموزان حداکثر در هر کلاس 1 به 12 است. در شروع کمپ از دانش آموزان تستی گرفته می شود که آنها را در کلاس مناسب قرار خواهد داد. در طول کمپ، دانش آموزان از کلاس های تعاملی و آخرین فن آوری ها و وسایل آموزشی لذت خواهند برد. کلاس بر اساس تعاریف و حمایت های آموزشی خواهد بود و به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد. این مدل از متد بسیار موفق سی ال آی ال که در بسیاری از بهترین مدارس زبان سراسر دنیا استفاده می شود گرفته شده است.

در انتهای کمپ کتاب های خود را به خانه ببرید تا به والدین و دوستان خود نشان دهید که چه یاد گرفته اید همچنین دانش آموزان یک ارزیابی فردی همراه با پیشنهاد اینکه چطور مهارت های زبان خود را ترقی دهند و یک مدرک مهارت زبان از سی ام تی دریافت خواهند نمود. تمام دانش آموزان ما یک پیشرفت واضح در مهارت های زبان انگلیسی خود در پایان کمپ مشاهده خواهند کرد.

مشخصات:

رده سنی: 10 - 17

تابستان: 1395 - 2016

کشور: انگلستان

مدت دوره: 2 هفته

مدت اخذ پذیرش: 25 روز

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu