banner

در تمامی کشورهای پیشرفته دنیا بخصوص آمریکا و انگلستان دانشگاه های معتبر با توجه به یافته ها و مقالات خود نیاز به همفکری پزشکان در زمینه های مختلف دارند و اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت و یا سمینارهای تحلیلی و گفتاری داشته های خود را به پزشکان در سراسر دنیا معرفی و عرضه می نمایند. این همایش ها و دوره ها می تواند در سطح علمی و عملی پزشکان تاثیر بسزایی گذاشته و همچنین آن ها را در اطلاع از تجارب دیگر پزشکان دنیا و اطلاعات بروز دنیا با قرار دهد. پزشکانی که در این همایش ها و دوره ها شرکت می کنند در کنار آشنایی با جدیدترین علم روز با دیگر پزشکان دنیا تبادل اطلاعات کرده که این امر می تواند در همه زمینه های شغلی و ارتقای سطح علمی به آن ها کمک شایانی نماید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu