تابستان بهترین فرصت برای یادگیری زبان و شرکت در دوره های مختلف غیر درسی است. در این زمان دانش آموزان و دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل سالیانه فرصت استراحت و پرداختن به عمور غیر درسی را پیدا می کنند که جذاب ترین فعالیت یادگیری زبان همراه با فعالیت های دیگر در محیطی انگلیسی زبان و بسیار مناسب که ضمن بالا بردن میزان یادگیری محلت تفریح و آشنایی با دانش آموزان و دانشجویان از سراسر دنیا را داشته باشند. این دوره ها در بهترین و معتبر ترین کالج های انگلستان برگزار شده و نسبت پرسنل به دانش آموزان 1 به 10 است. این پرسنل آموزش دیده و در بهترین شرایط نظارتی 24 ساعته دارند. فرد در هر سطحی که باشد در بدو ورود تست شده و با توجه به سن و توانایی، در کلاس مناسب قرار می گیرد. این آموزش ها توسط بهترین اساتید انگلیسی زبان و با پیشرفته ترین امکانات انجام می شود و برای یادگیری و لذت بیشتر دروس، اغلب آموزش شامل بازی ها، آهنگ ها، کار گروهی، فیلم ها، پروژه ها می باشد و در پایان یک گواهی مناسب و معتبر به فرد اهدا خواهد شد که می تواند برای آینده وی و پذیرش در مقاطع بالاتر بسیار کار آمد می باشد. به طور معمول فرد در طول هفته 15 ساعت به یادگیری زبان می پردازد و در طول روز به فعالیت ها و برنامه های جانبی که کالج در نظر دارد و نظارتی 24 ساعته، دسترسی اینترنت، محل اقامت بسیار مجلل و آرام و همچنین غذای کامل و باب طبع ارائه می شود. در ضمن در هفته 2 یا 3 برنامه گشت و گذار تفریحی و بازدید از شهر و مراکز دیدنی نیز شامل این دوره ها است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu