دوره راگبی در کمپ مخصوص و مجهز این رشته، می تواند یک تجربه منحصر بفرد برای بالا بردن سطح توانایی های فرد و بدست آوردن مهارت های لازم باشد. برنامه آموزشی این کمپ ها بر روی بالابردن تواناییها، درک بازی، بازی تیمی تمرکز می کند. بهره گیری از آموزش ساختاری، بازی ها و موقعیت آموزش در مقابل مربیان با تجربه این امکان را می دهد که فرد بهترین توانایی خود را ارائه دهد. این کمپ ها طراحی شده اند تا بازیکنان را بر پایه 4 اصل شامل گرفتن و پاس دادن، تکل زدن، حمایت و فرار کردن و جدا شدن که توسط آکادمی راگبی خلاصه شده است ترقی دهند. در هر جلسه روی یکی از این مهارت های اصلی تمرکز خواهد شد، که با بازی های گروهی به اوج خود خواهد رسید. همچنین بازیکنان از سمینارهای نوبت عصر و گفتگو در موضوع های مرتبط با راگبی مثل: آنالیز بازی، رژیم غذایی و تغذیه، تاکتیک ها، مدیریت آسیب شناسی، نظم و سازماندهی و رهبری بهره مند خواهند شد. در حین آموزش های ورزشی هر فرد با توجه به سطح زبان آموزش هایی را برای بهتر ارتباط بر قرار کردن با مربیان است را فرا می گیرند. تجربه ثابت کرده است که این گونه آموزش های زبان، بسیار تاثیر گذار بوده و فرد معنی هر واژه را بهتر متوجه خواهد شد و یادگیری سرعت بیشتری خواهد داشت و نسبت اساتید به دانش آموزان حداکثر در هر کلاس 1 به 12 است. تمامی دانش آموزانی که در این کمپ ها آموزش دیده اند پس از آموزش یک پیشرفت واضح در مهارت های زبان انگلیسی مشاهده خواهند کرد و همچنین از آموخته های ورزشی خود در تمامی طول عمر بهره می برند. کمپ ها از امکانات رفاهی بسیار خوبی برخوردار است و هر فرد می تواند تمامی نیاز های خود را به راحتی بر طرف نماید و از زمان اقامت خود بهترین استفاده را خواهند برد، این تجربه ای خواهد بود که تمامی عمر در ذهن فرد باقی خواهد ماند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu