دوره تنیس و زبان انگلیسی در کمپ های نایکی این امکان را فراهم کرده است که بازیکنان حرفه ای و آماتور در هر سطحی که هستند با بهره گیری از 20 ساعت هدایت و مربیگری تنیس در هفته، مهارت های خود را افزایش داده و با فراگیری نکات مهم در نحوه بازی و تمرین کردن و یاد آوری نکات کلیدی که توسط مربیان بسیار پیشرفته به فرد گوش زد می شود تغییرات عمده ای در نحوه بازی و تفکرات او به وجود آید، که می تواند در آینده ورزشی فرد بسیار موثر باشد. با توجه به سطح کیفی بازی و آموزش تنیس در انگلیس نسبت به کشور ما این دوره ها و کمپ ها با داشتن سطح کیفی فوق العاده، زمین های بسیار پیشرفته می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان کمک نماید. دانش آموزان بر اساس سن، سطح زبان و میزان توانایی در بازی تنیس گروه بندی خواهند شد، و طی یک آزمون ورودی در دوره ها شرکت خواهند نمود. هر دانش آموز با ارزیابی خصوصی معلم مناسب و با مشاوره در مورد چگونگی ارتقا بیشتر مهارت های زبان انگلیسی خود، گواهی CMT را در یافت نموده و با ارتقا سطح خود کفی کمپ را ترک خواهد کرد. از لحاظ فنی هیچ سطح خاصی مد نظر نیست و بازیکنان بر اساس سطحشان تحت تعلیم و آموزش قرار می گیرند همچنین هیچ نیازی به داشتن مهارت زبان نیز نمی باشد و بازیکنان با هر سطحی از زبان انگلیسی می توانند در کمپ شرکت کنند اگرچه داشتن سطح زبان تاثیر بسزایی در کمپ شما خواهد داشت. در صورتیکه سطح زبان شما در سطح مناسبی قرار ندارد شما می توانید علاوه بر گسترش مهارت های بازی خود بتوانید سطح زبان خود را نیز ارتقا بخشید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu