دوره فوتبال و زبان انگلیسی ویژه سنین 8 تا 17 سال در کمپ های بین المللی مدارس فوتبال معتبر دنیا و زیر نظر باشگاه های معروف دنیا، نظیر لیورپول که از بیش از 60 ملیت و کشور دنیا در این دوره ها شرکت می کنند تا یک تجربه منحصربفرد در زندگی خود به وجود بیاورند. این کمپ ها فرصت های مناسبی را برای علاقه مندان به فوتبال و افرادی که استعداد فوتبال مناسبی دارند ارائه می دهد. در طول کمپ، بازیکنان به میزان کافی انگلیسی یاد می گیرند تا بتوانند با مربیان خود ارتباط بر قرار کرده و مهارت فوتبالی خود را بهبود می بخشند، دوستان جدید پیدا کرده و خودباوری و اعتماد به نفس آنها رشد کند. در تمامی زمان هایی که فرد در این کمپ حضور دارد تعدادی از پرسنل برای رفع نیز های او آماده هستن و در صورت بروز هر گونه مشکلی از وی مراقبت به عمل آورده و یا احتیاجات او را رفع نمایند و در کنار آن ها مربیان فوتبال مدارس، اساتید زبان انگلیسی، تیم مراقبت 24 ساعته به همراه یک فیزیوتراپیست مجرب نیز حضور دارند. دانش آموزان با بهره گیری از مدل یادگیری سریع پرورش و تعلیم داده می شوند و در تمام طول روز و در محیطی امن، انگلیسی صحبت می کنند. مهمترین موضوع در این کمپ ها نحوه برگزاری دوره ها برای سنین مختلف است که به شدت در قوانین آن در هر کمپ نظارت می شود تا هر گروه سنی در محیط امن با هم رده های سنی خود زندگی و بازی کنند. در طول کمپ، بازیکنان به میزان کافی انگلیسی یاد می گیرند، مهارت فوتبالی خود را بهبود می بخشند، دوستان جدید پیدا می کنند و با انواع آموزش و روش های نوین، دیدن بازیکنان و محیط های واقعی فوتبال و امکانات باشگاه به خود باوری رسیده زمینه ای برای رشد استعداد های نهفته آنان خواهد شد. این دوره ها شامل 13 شب و 14 روز اقامت همراه با سرویس غذای کامل در بهترین کمپ، 40 ساعت هدایت و مربیگری فوتبال، 25 ساعت تعلیم زبان انگلیسی، لوازم مجهز برای تمرین در زمین ها بازی،یک سفر گردشی به لندن، یک سفر گردشی به برترین پارک موضوعی (Theme Park) بریتانیا، یک سفر گردشی به استادیوم آنفیلد، بازدید از رختکن بازیکنان سالن های تمرین اصلی باشگاه، بیمه جامع مسافرتی است. که می تواند برای هر فردی بسیار جذاب باشد.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu