familytour

خانواده های بسیاری در تمامی نقاط جهان علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی هستند که خود و فرزندان آن ها در هر سنی بتوانند به راحتی به زبان بین المللی انگلیسی صحبت کرده و از مزایای یادگیری زبان استفاده کنند. بسیاری از کالج ها در انگلستان دوره های کوتاه مدت و بلند مدت زبان را برای تمامی سنین و افراد مختلف با توجه به نیاز برگزار می کنند. در حال حاضر امکانی به وجود آمده که فرزندان در کنار خانواده در دوره های زبان شرکت کرده و با توجه نیاز خود از امکانات آن برخوردار شوند. تجربه نشان داده که خانواده ها در کنار هم و در کشور انگلیسی زبان مهارت های فوق العاده ای بدست آورده و سرعت یادگیری بسیار زیاد شده است. هم زمان با یادگیری زبان از تورهای تفریحی و گردشگری در شهرها نیز استفاده کنند. این امر باعث شده فرزندان و والدین تجربه ای منحصر به فرد را تجربه کنند. مجموعه ما این امکان را فراهم آورده که خانواده های محترم بتوانند از مزایای بسیار دوره های زبان خانوادگی استفاده کنند و سفری به یاد ماندنی را داشته باشند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu