ielts

این آزمون برای سنجش میزان آمادگی داوطلبان در مهارت های زبان انگلیسی می باشد که افراد بتوانند برای کار و یا ادامه تحصیل در کشور های مختلف از آن استفاده نمایند. آزمون آیلتس توسط دانشگاه کمبریج، کنسول بریتانیا و مرکز آزمون آیلتس استرالیا در بیش از 100 کشور دنیا برگزار می شود. در حال حاضر آزمون آیلتس به صورت دو نوع عادی و یو کی وی آی برگزار می شود. تنها تفاوت این دو در ضبط صدای متقاضی است که برای اداره مرزی انگلستان فرستاده می شود که از هر گونه تقلب جلوگیری شود و در حال حاضر در ایران برگزار نمی شود.

ielts2

آزمون آیلتس دارای دو نوع جنرال و آکادمیک است که آزمون آکادمیک برای تایین سطح توانایی و مهارت انگلیسی داوطلبانی است که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و یا بالاتر در یک دانشگاه و یا کالج را دارند. ولی در آیلتس جنرال سطح معلومات و مهارت های فرد را در سطح وسیع تری در بستر علمی – اجتماعی می سنجند، که فرد می تواند از آن برای موارد متعددی استفاده کند. کارنامه آزمون جنرال جزو مدارکی است که برای گرفتن ویزا و یا اقامت کشورهای بریتانیا، استرالیا، نیوزلند و کانادا از متقاضیان خواسته می شود. آزمون آیلتس به صورت کلی شامل مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتاری است و بخش شنیداری و گفتاری در هر دو آزمون جنرال و آکادمیک یکسان است ولی در بخش خواندن و نوشتن با یکدیگر تفاوت دارند.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu