toefl

تافل يک آزمون بین المللی جامع زبان انگليسي است که براي تعیین سطح مهارت های زبان انگلیسی بر اساس استاندارد و لهجه انگلیسی آمریکایی به کار می رود در حال حاضر بيش از 4400 کالج و دانشگاه در ايالات متحده، کانادا و ديگر بخشهای جهان، مدرک تافل را می پذیرند. آزمون تافل به صورت اینترنتی (IBT)، کتبی (PBT) و کامپیوتری (CBT) مهمترین تفاوت این آزمون ها در مهارت هایی است که مورد سنجش قرار می گیرد به عنوان مثال در آزمون کتبی و کامپیوتری بخش گفتاری یا Speaking وجود ندارد و فقط آزمون ibt دارای بخش گفتاری می باشد. همچنين افراد خارجي که زبان مادری غیر از انگلیسی دارند و داراي مشاغل حرفه‌اي مي‌باشند، براي فعاليت هاي حرفه‌اي در آمريکا و کانادا به مدرک تافل نياز دارند. مدرک تافل داراي اعتبار دو ساله مي باشد بر گزار می شود. نکته  مهم این که برای اخذ پذیرش از آمریکا توصیه می شود برای آزمون تافل اقدام کنید که نیازمند مطالعه منابع آمریکن می باشد. در قبل از شروع به مطالعه زبان انگلیسی عمومی می توانید از آموزشگاه در مورد سیستم آموزشی و کتاب های مورد استفاده اطلاعات کسب کنید آمریکن برای تافل و بریتیش برای آیلتس می باشد.

بیشتر مراکز دانشگاهی در آمریکا آیلتس را هم می پذیرند ولی بهتر این که برای تحصیل و ویزای آمریکا آزمون تافل داده شود.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu