GMAT banner

این آزمون مهارت شما را در راستای مدیریت مورد محک قرار می دهد و برای پذیرش در بیشتر دانشگاه های آمریکا در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ارائه این مدرک الزامی می باشد. به صورت مستقل هیچ کدام از مهارت و توانایی فرد را محاسبه نمی کند بلکه ترکیبی از توانایی ها و GMAT آزمون مهارت های فرد را محاسبه نمی کند بلکه ترکیبی از توانایی ها و مهارت های متنوع را بررسی می کند. به صورت کلی شامل سه بخش می باشد و نمره آزمون با توجه به مجموع سه بخش داده می شود که حداکثر نمره 800 است. در این آزمون داشتن مهارت متوسط برای استفاده از کامپیوتر الزامی است زیرا این آزمون به وسیله کامپیوتر انجام می پذیرد. هزینه ثبت نام این آزمون 250$ و در تمام دنیا یکسان است که این هزینه شامل هزینه ارسال نمره تست به پنج مرکز آموزشی دانشگاهی می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد آزمون های مختلف نحوه ارائه این مدارک و امکان سنجی برای پذیرش از دانشگاه های معتبر با مشاورین ما تماس حاصل فرمائید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu