gre banner

برای پذیرش در مقطع فوق لیانس به بالا در بیشتر رشته های تحصیلی در آمریکا شما ملزم به ارائه نمره این آزمون می باشید که به مدت 4 ساعت به طول می انجامد و شما به غیر از داشتن سطح زبان مناسب مهارت های شما در سه گروه نوشتاری تحلیلی، استدلال کلامی و استدلال کمی ارزیابی می شود. بیشتر دانشگاه ها نمره جنرال این تست را مد نظر قرار داده و در رشته های خاص نمره سابجکت از نتقاضی طلب می شود. برای این آزمون شما باید سوالاتی مربوط به فیزیک، ریاضی، شیمی، زیست و ادبیات انگلیسی را جواب داده و در کل نمره شما محاسبه خواهد شد. شما می توانید در صورت تمایل بعد از پایان امتحان حذف نمره کنید بدین صورت که از شما پرسیده می شود تمایل به ارسال نمره به مراکز آموزشی دارید یا خیر و در صورت کنسل کردن خود شما نیز از عملکرد خود اطلاع پیدا نخواهید کرد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع بیشتر در زمینه نحوه ثبت نام، هزینه ها و چگونگی ارائه مدرک با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu