تحصیل در انگلیس
  • تحصیل در بریتانیا:

بریتانیا یکی از بزرگترین کشور های اروپا می باشد. مردم از سراسر جهان این کشور را برای زندگی برمی گزینند، به همین علت بریتانیا چند فرهنگی می باشد. بالغ بر 400000 نفر دانشجوی بین المللی هر ساله از این کشور دیدن می کنند. دانشگاه های بریتانیا از برترین دانشگاه های جهان می باشند و طیف گسترده ای از این مراکز در سطح جهانی شناخته شده می باشند. این دانشگاه ها، دانشجویان را برای آینده شغلی خو در سطح بین المللی آماده می کنند. بریتانیا بهترین امکانات را برای تحقیق و جستجو فراهم می آورد. بریتانیا خانه مشهور ترین دانشگاه ها در سراسر جهان می باشد و در سال 1903 این مراکز 88 جایزه نوبل را به خود اختصاص دادند.

england2

انگلستان از دیر باز همواره خاستگاه تمامی کسانی بوده است که به دنبال تحصیل در دانشگاه هایی با استاندارد های کیفی بالا بوده اند و از  سراسر دنیا برای تحصیل به این کشور نقل مکان می کنند. بسیاری از دانشجویان برای تحصیلات خود و شکل گیری آینده شغلی مناسب راهی کشور انگلستان می شوند که با بهره گیری از نظام آموزش و تجهیزات و همچنین یادگیری درست زبان انگلیسی که در تمامی دنیا به عنوان زبان محور است به اهداف خود برسند.

newcastle banner

از دیگر مزایای تحصیل در انگلستان می توان به اخذ پذیرش دانشجویان خارجی بدون آزمون ورودی اشاره کرد که در بیش تر کشور های دنیا این آزمون وجود دارد. ولی در انگلیس این امکان را به دانشجویان می دهد که مسیری آسان را برای تحصیل داشته باشند. اعتبار مدارک بریتانیا با توجه به سطح علمی و تحقیقاتی در دنیا اعتباری جهانی است و تمامی دانشجویان می توانند برای ادامه تحصیل بعد از گذراندن مقطع مورد نظر در کشور های مختلف و یا بازار کار از آن بهره بگیرند. باید اشاره کرد که تحصیل در انگلستان نسبت به سایر کشور ها در مقاطع مختلف مدت زمان کمتری را دارد و قابلیت تبدیل ویزای دانشجویی به ویزای کار پس از تحصیل امکان پذیر است. تحصیل در انگلیس با توجه به نهادینه شدن امر دانشجوی خارجی و تحصیل دانشجویان بین المللی در این کشور اخذ ویزا با سهولت انجام می پذیرد.

از لحاظ علمی بسیاری از کشور های صنعتی بدنبال پیشرفت های گوناگونی هستند و بدین وسیله نیروهای جوان خود را برای تحصیل به کشور های صاحب علم و فناوری فرستاده تا به دست یابی به علوم جدید و نوین برای ارتقا سطح علمی و کیفی کشور خود اقدام نمایند.

  •  تحصیلات بین المللی:

در سیستم تحصیلی بریتانیا، دانشجویان آزادند تا ایده های خود را کشف و اختراع نمایند، دانشجویان روی تحقیقات فردی خود کار می کنند و تشویق می شوند تا بعضی از کار ها را به صورت گروهی انجام دهند. اساتید دانشجویان را به بحث در کلاس تشویق می کنند، امتحان می گیرند و در کل استاد، تفکر دانشجو را انتقادی و خلاق آموزش می دهد.

  • امکانات تحصیل:

از دوره های کوتاه مدت، گواهینامه ها و دیپلم تا کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این کشور آموزش داده می شود و این دوره ها انعطاف پذیر می باشند. دانشجویان حتی ممکن است کار بر روی محور های تحقیقاتی را انتخاب نمایند. دوره هایی با حجم و زمان کمتر نیز در این موجود می باشد. معلمان انگلستان نیز برای توسعه روش های یادگیری زبان نیز این کار را آموزش می دهند.

  • دوره های آموزش زبان در انگلستان:

دوره های بسیاری برای آماده سازی دانشجویان پیش از دانشگاه برای آن ها وجود دارد. دوره هایی از قبیل عمومی،پیشرفته و تخصصی و یا بازرگانی و آموزش معلمان در این کشور برگزار می شود.

  • دوره های آمادگی در انگلستان:

بعضی از دانشجویان بین المللی نمی توانند به طور مستقیم در دانشگاه ها پذیرفته شوند، زیرا آموزش های پایه ای آنان با سیستم آموزشی انگلستان همخوانی و مطابقت ندارد. برای انگلستان دریافت مدرک A-Level و یا دیپلم و یا مهندسی ملاک می باشد و برای دریافت پذیرش کارشناسی و کارشناسی ارشد این مدارک نیاز می باشد. این افراد می توانند یک دوره را بین یک تا دو ساله را برای ورود به دانشگاه فرا بگیرند. رشته های معروفی در انگلستان آموزش داده می شود که از آن ها می توان به دیپلم قانون، دوره های مدیریت، پزشکی، آموزش های پرستاری و دیگررشته های بین الملی اشاره نمود.

زندگی دانشجویی لندن
  • مزایای دانشجویی:

دانشجویان دارای اتحادیه هایی می باشند که در زمان حضور در انگلستان به آن ها در زمینه هایی از قبیل سلامت، کارهای بانکی، مشاوره های روحی و عاطفی، محل اقامت، زبان و غیره کمک می کند. دانشگاه ها نیز کارهای اجتماعی از قبیل ملاقات ها، مهمانی ها و یا سفر و اردو را برای دانشجویان ترتیب می دهد تا این دانشجوها با این کشور احساس راحتی بیشتری بکنند.

  • زندگی در انگلستان:

• لندن یکی از گران قیمت ترین شهر های جهان می باشد.

در دانشگاه های حومه این شهر و یا در سایر نقاط بریتانیا، شهریه به طور قابل توجهی کاهش پیدا می کند. برای مثال، دانشگاه های اسکاتلند برای اهالی این کشور و یا شهروندان اتحادیه اروپا رایگان می باشد. شهریه برای کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های فنی، مهندسی و هنر بین 6000 تا 10000 پوند و این مقدار برای رشته های مدیریت و پزشکی تا 20000 پوند هم می رسد.

• دانشجویان که در دوره های بیش از 6 ماه ثبت نام کرده اند تا 20 ساعت در هفته اجازه کار دارند. این مجوز منوط به دریافت گواهی سلامت می باشد.

• هزینه زندگی در این کشور بین 600 تا 770 پوند در ماه می باشد.

• اتحادیه های دانشجویی دماتی از قبیل حمل و نقل، تماشا، گردش و غیره می باشند.

• مردم انگلستان معمولا از سمت چپ رانندگی می کنند و فرمان اتومبیل آن ها سمت راست خودرو می باشد.

زندگی در انگلیس
  • نکاتی برای تعاملات اجتماعی:

• دیر رسیدن در انگلستان، بی ادبی به شمار می رود. سعی کنید همیشه 5 دقیقه زود تر سر جلسه حاضر شوید.

• اکثر رستوران ها 10 درصد روی قیمت منو به عنوان حق سرویس می افزایند.

• مهمانی ها بین ساعت 7 تا 9 برگزار می شود.

• مردم با ادبی در این کشور زندگی می کنند. آن ها معولا از "لطفا"، "متشکرم" و "عذر می خواهم" زیاد استفاده می کنند.

نظام آموزشی انگلیس

با توجه به اینکه زبان بین المللی و علمی دنیا انگلیسی بوده و دانشجویانی که نیاز به منابع روز دنیا را دارند و همچنین تمامی تحقیقات برای انتشار و ... باید به زبان انگلیسی باشد لذا داشتن سطح زبان مناسب و خوب یکی از مواردی است که فرد می تواند در تحصیل و کار بین المللی و ایجاد شغل از آن بهره بگیرد. با توجه به این موضوع تحصیل در انگلستان بدلیل داشتن محیطی کاملا انگلیسی زبان و یادگیری سریع زبان و اساتید با قابلیت بالا، بسیار در سطح علمی دانشجو تاثیر گذار است.

عضویت در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را وارد نمایید.

امکان سنجی پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور

در صورتی که علاقمند به بررسی شرایط تحصیلی و میزان شانس برای موفقیت در پروسه پذیرش می باشید می توانید قبل از هرگونه اقدامی از خدمات امکان سنجی سایت بهره مند شوید. مشاورین با تجربه ما پس از بررسی دقیق شرایط متقاضی، بهترین گزینه قابل اقدام را به اطلاع شما خواهند رسانید

فرم امکان سنجی رایگان مدارک

درباره ما

مجموعه پرتال اخذ ویزا و خدمات اعزام دانشجو، با سابقه چندین ساله در امر اخذ پذیرش دانشجویی و اخذ ویزا برای هموطنان عزیز، خدمت رسانی می کند. از بنیادی ترین اهداف این مجموعه خدمت رسانی به جوانان این مرز و بوم و کمک به پیشرفت ایشان و کمک به پیشرفت جامعه خود، می باشد.

تماس با ما

پرتال خدمات اعزام دانشجو با چندین سال سابقه ارائه خدمات پذیرش تحصیلی و اپلای

 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

| 09387676266| | 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Cyan Green Orange

Body

Background Color
Text Color

Background

Patterns for Layour Style: Boxed
Layout Style
Select menu